Markanız için Website Mobil Uygulama E-Ticaret İnternet Reklamcılığı Dijital Pazarlama SEO Sosyal Medya Yönetimi UX Strateji & Tasarımı yapıyoruz.


HİZMETLERİMİZ

web design icon

Web Tasarım & Yazılım

Pockads hazırladığı sitenin güçlü altyapıya sahip, yazılım ve tasarım normlarına uygun kullanıcı odaklı olmasına önem verir.

web design icon

Mobile Uygulama

Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry OS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde her türlü ihtiyaca yönelik markanıza özel akıllı telefon uygulamaları geliştiriyoruz.

web design icon

E-Ticaret

Markanıza ve ihtiyaçlarınıza özel, pazarlama stratejinize uygun olarak hazırlanan e-ticaret yazılımları ile markanıza değer katıyoruz.

web design icon

İnternet Reklamcılığı

Her geçen gün dijitalleşen dünyada internet reklamcılığı ve mobil reklamcılık birbirinden farklı çok sayıda çözümle, herhangi bir medya kanalının sahip olduğu en önemli avantajları bir arada sunar.

web design icon

Dijital Pazarlama

Dijital platformlar geleneksel pazarlamaya oranla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Bu yöntem sayesinde hedef kitlenizin bilgilerine dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda erişebilirsiniz.

web design icon

SEO

SEO, açılımı itibariyle “Arama Motoru Optimizasyonu” yani Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

web design icon

Sosyal Medya Stratejileri

Söz konusu başarılı bir pazarlama stratejisi oluşturmak olduğunda, doğru ölçümlemekten doğru iletişime kadar çok fazla kriter denklemin bir parçası haline gelmektedir. Sosyal Medya bu denklemin önemli parçalarından birisidir.

ux design icon

UX Strateji & Tasarım

UX nasıl göründüğünden çok nasıl hissettirdiğiyle ilgilidir. UX’in amacı yapmak istediğiniz işlemi size basit, sorunsuz ve kolay bir şekilde yaptırmak, yani iyi bir deneyim yaşatmaktır.